NEŞENİZİ TAKİP EDİN

NASILSIN? İYİYİM…. Hemen her gün verdiğimiz cevap bu… İçinde neler saklı. Bakış açısına göre değişir, ses tonuna göre de değişir, duruma göre değişir.. Şöyle bir arkanıza yaslanın bir düşünün ne demek istediniz, ne anlaşıldı… Uygun bir cevap içinse içinde olduğunuz durumu anlatan duygu durumunu belirten kelime olsa ne olurdu? Nasıl olurdu?

Neşeliyim, Huzurluyum, Mutluyum, Sevinçliyim, Sakinim, Heyecanlıyım, Yorgunum, Hastayım, Umutluyum, Şaşkınım, Dalgınım, Üzgünüm, Kızgınım, Öfkeliyim, Stresliyim, Güçlüyüm, Güvendeyim, Şahaneyim, Harikayım, Mucizeyim…. Sözleriniz duygulu olsun sizi ifade etsin… Ardında anlatacak hikayeniz olsun.. Kalbiniz açık olsun… Öylesine cevap vermeyin… SAMİMİYETLE ve NEZAKETLE olsun.

Çoğu zaman duygularımızı ifade ederken zorlanırız… Aynı anda hücresel hafızanız harekete geçer ve karşınızdaki kişi ile hücreleriniz konuşur adeta…

Eğer stres altındaysanız ve iyiyim dediğinizde frekansınız uyumsuz olduğundan beyin dalgalarınız şaşırır yanlış algılar. Eğer aşıksanız İyiyim dediğinizde beyniniz kelime ile yine uyumsuzluk gösterebilir… Sonuç çok farklı olmaz… Bu uyumsuzluk ,sonraları sizin auranızda, enerji bedeninizde frekans bozukluğuna neden olabilir. Beyninizin algı mekanizması bozulmasına ve frekansınızın bozulmasına yol açabilir.

İyiyim dediğinizde başardım demek istiyorsanız ve başarıyı ayrı bir kelime olarak algılamada zorlanabilir ve hayatınızda başaracağınız durumları yaratmanız mümkün olamayabilir. Duygularınızı kapatarak hedefinize ulaşamaz hatta yolu kaybedebilirsiniz. Bilinçaltının ilginç oyunları vardır ve bu oyunlar ise hayat gibi çok basittir.

Size bir sır vereyim; Günlük hayatınızda sizi neşe ve mutluluktan alıkoyan şeyler neler? Dikkat edin.. Çünkü Hedeflerinize ancak İSTERSENİZ ulaşabileceksiniz. Hedeflerinizin olmasını bekledikleriniz olarak daima ileride kalmaması için İHTİYAÇLARINIZ DEĞİL, İSTEKLERİNİZİ İYİ BİLİN.

Sözcükleriniz ile başlayın, düşünceleriniz gelişsin. Düşünceleriniz yeni paradigmalar oluşturacak ve bunları hayallerinize taşıyacak zaman yasasına uygun olarak sizinle rezone olduğunda hayatınıza yansıyacaktır.

Kapak fotoğrafı Pexels /by Blu Byrd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir