Thetahealing Nedir?

ThetaHealing®️ Amerikalı Vianna Stibal tarafından 26 yıl önce kullanılmaya başlanmış kendi Hastalıklarını yanısıra 20.000’den fazla kişiyle çalışmıştır. Yıllar içerisinde Thetahealing kendi markası haline getirmiş ve tüm dünyaya yayılarak sistemli bir şekilde geliştirmiştir. Hemen hemen tüm ülkelerin kendi dillerine çevrilmiş 6 kitabı bulunmaktadır.

Theta Beyin dalgalasını kullanarak gerçekleşen meditasyon imgeleme hatırlama ve çözümleme tekniğidir.

Bu teknik Bütünsel bir yaklaşımdır. Uluslararası ThetaHealer’ lar yetiştiren Vianna Stibal önce kendi hayatında deneyimlerinden yola çıkmış ve Psişik yeteneklerini geliştirmiştir ve günümüzde de geliştirmeye devam etmektedir.

Vianna Stibal pozitif düşüncenin ve Yaradan ile bağlantısı anda Tezahür ettirme psişik yetilerinin zaman ve mekandan özgün Geleceğini yaratma potansiyeline sahiptir.

Frekansını yükseltmiş her bir insan kendisi ile rezone olabilen 200 kişiyi pozitif olarak etkilemektedir.

Vianna derki;

“Ben yaptıysem sizde yapabilirsiniz, doğuştan hakkınız olan yeteneklerinizi keşfetmek için bu dünya deneyimi içindesiniz”

Thetahealing yöntemiyle kişilerin günlük hayatlarında mutlululuğu huzuru, yaratımlarına ve gelişimlerine engel olan her bir konu ile çalışmak mümkün olmaktadır.

Örneğin

Günlük hayatında sıkça aşırı stresle zorluk içerisinde geçiren bir kişi için bu deneyimlediği duruma karşı geliştirdiği Yada küçük yaşlarında ebeveynlerinin tutumlarından yada yakınlarından, hatta öğretmeninden ve hatta bir film karesinden öğrendiği “çalışmayana ekmek yok” sözcüğü ile bir bağlantı kurmuş olsun… böyle bir durumda kendi hayatımda bolluğun içinde de olsa motivasyonunu “zorlanarak çok çalışmalıyım” programı olarak huzurnu kaçırabilir ailesini ihmal etmiş hissedebilir. Bu durum kişide tüm hayatını etkileyebilecek ilüzyonlara ve hatta hastalıklarını da yaratmış ve yaşatıyor olabilir.

Thetahealing yöntemiyle bu örneklemeden devam edersek; kişinin yaşadığı sorunun kökünde oluşmuş yanlış bir program değiştirilebilir. Bu programa bağlı inanç gelişmişse o da değiştirilebilir.

Ve neticesinde kişi günlük hayatında yaşadığı koşturma çok fazla zorlanarak yaşadığı bu his ve inançları “kolaylıkla bildiğim işte motivasyonumu sağlarım, işim ve hayatım güvende, kendimi rahatlıkla ifade edebilirm, kendimi sakin kalarak anda kalarak işimde evimde ilişkilerimde başarıya bolluğa sahip olabilirim, tüm bu hisler ve inançları yaşamaya izinliyim layığım ve tüm bunları yaşamam güvenli ve mümkün” şeklinde değiştirilir.

Kişi de oluşmuş blokajlar kalktığında bedeninde bu durumdan etkilenen olumsuzluk yaşadığı sağlık sorunların neden olan blokajlarının ortadan kalkması mümkün olabilir.

Theta frekansına zaten herbirimiz gün içerisinde zaman zaman çıkmaktadır. Hayatınızda istediğinizi yarattığınız, deneyimlerinizden öğrenerek ilerlediğinizi hissettiğiniz zamanlardır bunlar. Bazen de idrak yaşadığınız o anda çıkarsınız Theta frekansına…

Yaratımın gerçekliğe dönüştürebildiğimiz bir alandır.

Thetahealing’in dönüştürücü bir diğer yöntemi ise His yükşeleri’dir.

Bu yönteme örneklemem gerekirse:

“Annesini doğarken kaybetmiş bir kişinin “anne sevgisi”nin Gerçek hissini bilmeden büyümüş ve bu gerçekliğe kendi yaşamında kendisine yakın olan kim varsa onu yerine koyarak zihinsel tanımlamalarla oluşmuş karışıklık yaratan duygu durum ve düşüncelerdir. Biz bu teknik ile Yaratıcının “gerçek anne sevgisinin” tanımı ve perpektifi ile yükleme yapabiliyoruz. Dönüştürücülüğü son derece etkili hiç bilinmeyen bir hissi “gerçek tanımı” ile yaşamına alarak ilüzyonları kırmak mümkün olabiliyor.

Böyle bir seanstan sonra tüm bu değişiklikler anda gerçekleşip, hayatın akışında güven koşulsuz sevgi ve rahatlıkla titreşiminizi ve frekansınızı yükseltmek mümkün.

Thetahealing yöntemini öğrenmek işinizde mesleğinizde aile ve sosyal ilişkilerinize dünyayı algılayışınıza katkı olacaktır.

Özellikle Var olan Herşeyin yaratıcısı Allah’a şah damarımızdan yakın olanla yaratmak ve yardım etmek üzere bu dünya deneyimimizde tekamül yolunda da rehberli yolculuktur Thetahealing.

Thetahealing’in Uygulayıcılık Seminerlerine katılmak sağlıklı her bireyin doğuştan hakkı ve Yaradan bakış açısını hatırlamaya layıktır.

Basic(Temel” DNA semineri için ön koşullardan bahsetmem gerekirse;

Şizofreni, bipolar bozukluk ya da psikoz teşhis edilmiş kişiler bu seminere katılamazlar.

Kendi hayatımda ve danışanlarımın hayatlarında değişimlere şahitlik ettiğim Thetahealing®️ eğitmenliğini bizzat Vianna Stibal’ den almış bulunmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir